Na základě usnesení vlády ČR č. 1079 ze dne 21. 10. 2020 je UBYTOVNA Sarkander od 22. 10. 2020 nejméně do 3. 11. 2020 UZAVŘENA.

Děkuji za pochopení.

Ubytovna

 Objekt okálového typu je umístěn na okraji Zlatých Hor nedaleko od vlakového nádraží. Vzdálenost od polského hraničního přechodu Konradów je 3 km. Autobusová zastávka cca 300 m, autobusové nádraží 800m. Přímé spojení s Ostravou, Opavou, Olomoucí, Zlínem, Přerovem, Jeseníkem. Vybavení: Vždy dva pokoje mají společnou předsíňku, sociální zázemí (WC, umyvadlo, sprchový kout) a ledničku.  Nabídka pokojů: 2x 2-lůžkový, 6x 3-lůžkový a 1x 12-lůžkový sál. Pokoje jsou vybaveny válendami, vestavěnými skříněmi, stolem, židlemi (křesly), nočními stolky a televizorem. Možno využít i menší společnou kuchyňku k přípravě nápojů a jednoduchých jídel. Kuchyňka je vybavena chladničkou MW troubou, elektrickým sporákem, kuchyňskou linkou a základním nádobím. Využití kuchyňky je zdarma. Informace o cenách - viz ceník níže.

 

Dále nabízíme i možnost ipronájmu  velkého sálu o rozměrech 10 x 10 metrů s kapacitou až  padesát osob (školení, rodinné oslavy,  svatby, prezentační akce)    a velké kuchyně (myčka, lednice, mražák, nádobí, trouby, el. sporák, mikrovlnka).