Ubytovna je otevřena od dne 1. 6. 2021. Ubytovaný se musí prokázat bezinfekčností dle v dané době platné legislativy. Ve společných prostorách ubytovny je možný pohyb jen s nasazeným respirátorem. Z důvodu omezení rizika přenosu nákazy je nutno provádět platby a přebírat klíče pouze v kanceláři ředitele v pracovních dnech od 7.00 hod. do 15.00 hod.

Ubytovna

 Objekt okálového typu je umístěn na okraji Zlatých Hor nedaleko od vlakového nádraží. Vzdálenost od polského hraničního přechodu Konradów je 3 km. Autobusová zastávka cca 300 m, autobusové nádraží 800m. Přímé spojení s Ostravou, Opavou, Olomoucí, Zlínem, Přerovem, Jeseníkem. Vybavení: Vždy dva pokoje mají společnou předsíňku, sociální zázemí (WC, umyvadlo, sprchový kout) a ledničku.  Nabídka pokojů: 2x 2-lůžkový, 6x 3-lůžkový. Pokoje jsou vybaveny válendami, vestavěnými skříněmi, stolem, židlemi (křesly), nočními stolky a televizorem. Možno využít i menší společnou kuchyňku k přípravě nápojů a jednoduchých jídel. Kuchyňka je vybavena chladničkou MW troubou, elektrickým sporákem, kuchyňskou linkou a základním nádobím. Využití kuchyňky je zdarma. Informace o cenách - viz ceník níže.

 

Dále nabízíme i možnost ipronájmu  velkého sálu o rozměrech 10 x 10 metrů s kapacitou až  padesát osob (školení, rodinné oslavy,  svatby, prezentační akce)    a velké kuchyně (myčka, lednice, mražák, nádobí, trouby, el. sporák, mikrovlnka). - V současné době z důvodu hygienických optření sál nepronajímáme.