Od dne 1. 7. 2020 je ubytovna Sarkander opět v provozu. Při provádění platby a vyzvednutí klíčů Vám bude změřena bezkontaktním teploměrem teplota. Osoba s teplotou 37°C a více nebude ubytována!

Ubytovna

 Objekt okálového typu je umístěn na okraji Zlatých Hor nedaleko od vlakového nádraží. Vzdálenost od polského hraničního přechodu Konradów je 3 km. Autobusová zastávka cca 300 m, autobusové nádraží 800m. Přímé spojení s Ostravou, Opavou, Olomoucí, Zlínem, Přerovem, Jeseníkem. Vybavení: Vždy dva pokoje mají společnou předsíňku, sociální zázemí (WC, umyvadlo, sprchový kout) a ledničku.  Nabídka pokojů: 2x 2-lůžkový, 6x 3-lůžkový a 1x 12-lůžkový sál. Pokoje jsou vybaveny válendami, vestavěnými skříněmi, stolem, židlemi (křesly), nočními stolky a televizorem. Možno využít i menší společnou kuchyňku k přípravě nápojů a jednoduchých jídel. Kuchyňka je vybavena chladničkou MW troubou, elektrickým sporákem, kuchyňskou linkou a základním nádobím. Využití kuchyňky je zdarma. Informace o cenách - viz ceník níže.

 

Dále nabízíme i možnost ipronájmu  velkého sálu o rozměrech 10 x 10 metrů s kapacitou až  padesát osob (školení, rodinné oslavy,  svatby, prezentační akce)    a velké kuchyně (myčka, lednice, mražák, nádobí, trouby, el. sporák, mikrovlnka).